Кисень В Питаннях І Відповідях
Навіщо потрібен кисневий концентратор, якщо можна просто відкрити кватирку?
Підвищуючи рівень кисню в приміщенні при провітрюванні, разом зі свіжим повітрям Ви запускаєте вуличні забруднювачі (сажу, пил, гази CO, CH, NO, формальдегід, бензапірен тощо ), а в холодну пору року ще і піддаєте небезпеці здоров'я домочадців, особливо дітей та людей похилого віку, вкрай чутливі до протягів. Але навіть такий компроміс невиправданий, так як вміст кисню на вулицях міста практично завжди нижче норми.
Чи немає небезпеки у використанні кисневого концентратора?
В кисневому концентраторі не використовуються вогненебезпечні матеріали. Принцип роботи заснований на технології PSA (процес адсорбції змінного тиску). Ця технологія виробництва кисню була розроблена NASA, вона безпечна і проста в експлуатації.
Як кисень впливає на розумові здібності?
Мозок людини становить приблизно 2% від ваги тіла, а споживає більше 20% надходить в організм кисню. При розумовій роботі витрачається особливо велика кількість кисню. Ось чому в задушливому приміщенні людина не може зосередитися. Нормалізація рівня кисню забезпечує ідеальні умови для інтелектуальної праці.
Існує взаємозв'язок між киснем і простудними захворюваннями?
Застуда є засобом саморегуляції організму. Вона проявляється через нестачу кисню, при якому утруднюється виведення токсинів і шкідливих речовин. Через підвищення температури тіла ці токсини і шкідливі речовини проходять процес утилізації. З цієї причини існує велика різниця в частоті простудних захворювань міських і сільських жителів. При достатньому постачанні киснем захворювання можна запобігти.
Що відбувається, коли виникає дефіцит кисню в організмі?
Людина відчуває слабкість, втома, головний біль. Дефіцит кисню перешкоджає нормальному кровообігу, що є причиною виникнення всіляких хвороб. Насамперед, це відбивається на шкірі. Особливо сильні симптоми у людей
з ослабленими функціями дихання.
Чим пояснюється вплив кисню на шкіру?
Оскільки кисень бере участь в кровообігу, при хорошому постачанні капілярів киснем шкіра стає здоровішою. А спрямований потік концентрованого кисню забезпечить схожий ефект з відвідуванням сауни, де разом з потом з організму виділяються вуглекислий газ і токсини, що сприяє більш активному надходженню кисню. Відомо, що пілоти військових літаків є власниками найкращою і красивої шкіри, оскільки під час польоту вони надягають маску і дихають киснем.
Чому літні люди особливо чутливі до нестачі кисню?
У більшості людей старше 60-ти років кардиореспираторые функції ослаблені до рівня 70-80%. Це є причиною зниження парціального тиску кисню в крові і, як наслідок, ослаблення всіх функцій організму. Літні люди часто відчувають труднощі зі сном. Кисневий концентратор, нормалізуючи склад повітря в приміщенні, створює сприятливі умови для поліпшення стану здоров'я і самопочуття.
Чому при тривалому знаходженні в приміщенні з працюючим кондиціонером починає боліти голова?
Кондиціонер, знижуючи температуру, створює оманливе відчуття свіжості повітря. У той же час, особливо якщо закриті вікна, вміст кисню скорочується. Головний біль і втому є симптомами гіпоксії ― нестачі кисню в організмі.
У чому перевага кисневого концентратора перед просунутими моделями кондиціонерів, оснащені функцією подачі кисню?
Технологія отримання кисню не настільки проста, щоб бути всього лише функцією. Кисневий концентратор ― високотехнологічний прилад, що працює за принципом молекулярної адсорбції, завданням якого є виробництво такого кількість кисню, якого вистачить для нормалізації складу повітря в приміщенні. А в кондиціонерах з функцією подачі кисню за це відповідає невелика мембрана, яка незначною мірою відсіває азот і вуглекислий газ, але її ефективність настільки низька, що одночасна робота цілих трьох таких кондиціонерів не забезпечить необхідне кількості кисню навіть для однієї людини. Звичайно, така функція є невеликою перевагою при виборі кондиціонера, але все-таки ідеальним варіантом є наявність і кондиціонера ― для створення комфортної температури, і кисневого концентратора для забезпечення повноцінного припливу кисню і нормалізації складу повітря.
Чому після вживання алкоголю на природі не болить голова і може кисень допомогти усунути похмілля?
Синдром похмілля, по суті, ― це звичайна гіпоксія (нестача кисню), викликана тим, що практично весь надходить в організм кисень витрачається на розщеплення алкоголю. У таких ситуаціях особливо важливо, щоб вміст кисню у приміщенні було на нормальному рівні. У деяких європейських країнах зараз відкриваються спеціальні «антипохмельные» бари ― відвідувачам таких закладів пропонують подихати концентрованим киснем через трубочку. Кисневий концентратор також дозволяє провести таку процедуру. Через 15 хвилин Ви відчуєте себе заново народженим.
У нас в офісі практично відсутня вентиляція. Вже до середини дня в приміщенні стає нестерпно душно. Може кисневий концентратор бути альтернативою системі примусової вентиляції?
У цьому випадку установка кисневого концентратора доцільна втричі. По-перше, Ви забезпечите приплив кисню і перетворіть робочі місця співробітників в екологічно сприятливі зони. По-друге, уникнете складних ремонтних робіт, пов'язаних з монтажем вентиляційних коробів. І, по-третє, зменшити витрати на обігрів і охолодження, так як знижується необхідність в повітрообміні. Нормалізація складу повітря в офісних приміщеннях позитивним чином позначиться на працездатності Вашого персоналу, скоротить захворюваність, підвищить ефективність роботи.
Чим відрізняється кисневий концентратор від очищувачів повітря?
Очищувач повітря виконує функцію зменшення кількості забруднюючих речовин.
Але навіть найкращий очищувач не вирішує проблему духоти, що виникає через брак кисню. Кисневий концентратор забезпечує приплив кисню і, на відміну від них, не переганяє через фільтр вже знаходиться в приміщенні повітря, а дозволяє взагалі запобігти потрапляння забруднювачів з вулиці.
- Як використовувати кисневий концентратор без електроенергії?Як використовувати кисневий концентратор без електрики: поради та альтернативні рішення.Повна версія статті
- Заспокійення нервової системи за допомогою кисневотерапії/Заспокійення нервової системи за допомогою кисневотерапії: Чи можна використовувати концентрований кисень у домашніх умовах?Повна версія статті