Портативний аппарт ШВЛ CWH-2010 в оренду
ШВЛ CWH-2010 являє собою переносний синхронний ШВЛ з електричним і ручним керуванням з таймером. CWH-2010 використовується для реанімації та підтримки пацієнтів з дихальною недостатністю, польової хірургії та реанімації після хірургічної операції. Він може бути використаний у транспорті швидкої допомоги та хірургічних операціях на вулиці, респіраторній медицині та операційних залах різних типів лікарень.
| Керування | З електронним управлінням |
| Застосування | Застосовується для дітей та дорослих. Доступний у транспортному засобі |
| Дисплей | < td nowrap="nowrap" valign="top" width="1394"> |
| Джерело газу | Чисте повітря або кисень |
| Режим вентиляції | IPPV, SIMV, A/C, SIGH, SPONT,MANUAL |
| Дихальний об'єм | 0 ~ 1500ml |
| I: E | 3: 1 ~ 1: 5 |
| Дихання курс: | 4-99 / хв, 4-65 / хв під SIMV |
| FiO2 | 48% ~ 100% |
| Параметри моніторингу | Дихальний об'єм, Хвилинний об'єм , Частота дихання, Тиск у дихальних шляхах |
| Сигналізація < /td> | Ні VT, MV занадто високий (низький), тиск у дихальних шляхах занадто високий (низький), живлення змінного струму відключено, резервний акумулятор занадто низький, звукові сигнали тривоги або підказки |
| Потужність | Акумулятор живлення від мережі |
| Змінний струм | 220 В / 50 Гц |
| Акумулятор | ≥ 2 години |
| Нетто | 3,5 кг |
| Посібник користувача | Англійська (стандартна) |
Сигналізація Ні VT, MV занадто високий (низький), тиск у дихальних шляхах занадто високий (низький), живлення змінного струму відключено, резервний акумулятор занадто низький, звукові сигнали тривоги або підказки Потужність Акумулятор живлення від мережі Змінний струм 220 В/50 Гц Акумулятор ≥ 2 години Нетто 3,5 кг Посібник користувача Англійська (стандартна) Сигналізація Ні VT, MV занадто високий (низький), тиск у дихальних шляхах занадто високий (низький), живлення змінного струму відключено, резервний акумулятор занадто низький, звукові сигнали тривоги або підказки Потужність Акумулятор живлення від мережі Змінний струм 220 В/50 Гц Акумулятор ≥ 2 години Нетто 3,5 кг Посібник користувача Англійська (стандартна) Змінний струм 220 В / 50 Гц Акумулятор ≥ 2 години Нетто 3,5 кг Посібник користувача Англійська (стандартна) Змінний струм 220 В / 50 Гц Акумулятор ≥ 2 години Нетто 3,5 кг Посібник користувача Англійська (стандартна)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довготривала оренда | Так |
| Застава | Ні |
| Довгострокова оренда | True |
| Заклад | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | ChenWai |
- Ціна: 1 000 ₴/доба




