Кисневий концентратор KJR-11 на 1л в оренду
Технічні характеристики продукту:
| Місце походження: | Аньхой, Китай |
| Бренд | Rokonhealth |
| Гарантія: | 3 роки |
| Лікарня, клініка, сім'я, тренажерний зал, кисневий бар, будинок для людей похилого віку, салон краси | |
| Швидкість потоку: | 1 л/хв, 96% |
| Тиск на виході: | 20 кПа-70 кПа |
| Рівень шуму: | менше 40 дБ |
| Номінальна потужність: | 100 Вт |
| Джерело живлення: < /td> | AC110 / 220V, 50/60 Гц. |
| Сенсорний великий світлодіодний екран: | так |
| Інтелектуальна голосова трансляція: | так |
| Управління Romote, функція розпилення: | так |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rokon |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна продуктивність кисню | 1 літр/хв |
| Мінімальна продуктивність кисню | 1 літр/хв |
| Насиченість потоку киснем | 96 % |
| Особливості | Таймер, Індикатор чистоти кисню, Датчик контролю концентрації кисню |
| Живлення | Мережа 220В |
| Похибка | ±3% |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 44 см |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кисневий Концентратор | Лікування Киснем |
| Киснева | Киснева пінка |
| Концентратор Кисню | Кисневий Коктейль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴/день







