
Кушетка педикюрна модель CH-234-1, з гідравлічним регулюванням висоти
23 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1634
- +380 (98) 068-00-66Viber, WhatsApp
Педикюрне крісло-кушетка мод.CH-234-1 білого кольору & nbsp; з гідравлічним регулюванням висоти і обертанням на 360о & nbsp;з фіксацією положення. Також може використовуватися для косметологічних процедур, для татуажу, нарощування вій тощо.
Педикюрна кушетка мод. CH-234-1 має стійку і міцну металеву основу, яка зверху покрита пластиковою панеллю. Розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла. Спинка і ножна частина регулюються механічно.
Спинка і ножна частина регулюються механічно.
Висота педикюрного крісла регулюється гідравлічною помпою за допомогою ножної педалі. Педикюрне крісло мод. CH-234-1 комплектується знімними підголівником і підлокітниками. У ножній частині крісла розташовані висувні подушки для стопи, закріплені гвинтовим "баранчиком", подушки можна повністю зняти.
В даній моделі передбачена можливість установки крісла в похиле положення за допомогою важеля.Під сидінням розташований важіль, повертаючи який крісло відхиляється назад прим. на 20 градусів.
В асортименті є кілька варіантів кольору оббивки: білий, бежевий, чорний.
| Увага! З огляду на конструктивну особливість, регулювання висоти здійснюється без клієнта на кушетці. |
ВАЖЛИВО! Моделі крісел із гідравлічним регулюванням висоти, конструкція яких передбачає фіксацію на базі на одному металевому штоку гідроциліндра, мають люфт через те, що вся вага кушетки фактично зосереджена в одній точці.
Щасливість; чим нижчим встановлене положення висоти кушетки, тим меншим буде люфт, і навпаки.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип кушетки: | Педикюрне крісло-кушетка |
| Висота см: | 63-81 |
| Механізм регулювання висоти: | Гідравлічний, ножна педаль |
| Регулювання спинки: | Механічна, ступінчаста |
| Регулювання ножної частини: | Механічна |
| Кут підйому спинки: | 0-75о |
| Кут підйому ножної частини: | опускається на 80о і піднімається відносно сидіння на 10о |
| Кут нахилу кушетки/крісла: | + (прим. на 20о) |
| Регулювання нахилу крісла: | Механічне |
| Повертання навколо осі: | + |
| Фіксація положення: | + |
| Основа: | Метал, пластикова декоративна панель |
| Максимальне навантаження, кг: | 130 |
Особливості
| Матеріал оббивки: | ПВХ, вінілшкіра |
| Наповнювач: | Пенополіуретан |
| Колір: | Білий |
| Затвердість для обличчя: | + |
| Підголівник: | Знімний |
| Підлокітники: | Знімні |
| Висувні подушки для стопи: | + (max на 20 см) фіксація за допомогою гвинта |
Вагогабаритні ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага нетто, кг | 58 |
| Розмір кушетки (ДхШхВ), см | 171х63/83х63/81 |
| Розмір нижньої пластикової основи, см: | 59х91 |
ДАНІ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
| Кількість місць | 2 |
| Верхня частина: Розмір упаковки (ДхШхВ), см | 110х47х66 |
| Нижня частина: Розмір упаковки (ДхШхВ), см | 97х70х44 |
| Верхня частина: Вага брутто, кг | 38,7 |
| Нижня частина: Вага брутто, кг. | 27,6 |
| Гарантія, міс. | 12 міс. на фабричні дефекти. На пошкодження, спричинені експлуатацією - не поширюється. |
| Пакет документів |
Санітарно-гігієнічний висновок . |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Service |
| Максимально допустиме навантаження | 190 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
- Ціна: 23 900 ₴









