
Універсальний лазерний літотриптер U100Plus WOM, Німеччина
245 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: U100Plus
+380 (63) 068-00-66
Viber, WhatsApp- +380 (98) 068-00-66Viber, WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
- Універсальний лазерний літотриптер U100 Plus — апарат для безпечного та ефективного розмелювання каменів у сечових шляхах, жовчному міхурі та його протокі.
- Переваги: безпека — не пошкоджує тканини; ефективність — дробить конкременти незалежно від їх структури та твердості.
- Застосовується запатентована технологія FREDDY (FREquency-Doubled Dual Pulse Nd:YAG).
- У багатьох випадках повне видалення каменів можливе за один сеанс.
Універсальний літотриптер U100 Plus німецького виробника WOM відповідає стандартам якості та безпеки, прийнятим в Україні, і дає змогу подрібнити та видалити камені часто за 1 сеанс.
Водночас обладнання безпечне для пацієнтів: на відміну від лазерів високої потужності, здатних пошкодити тканини та органи, воно дбайливо усуває проблему, не заподіюючи шкоди організму. Для цього використовується запатентована технологія FREDDY (FREquency-Doubled Dual Pulse Nd:YAG).
Високочастотне оптоволокно доставляється до органів за допомогою жорсткого або напівжорсткого ендоскопа.
До основних переваг лазерного литотриптера належать:
- Безпека для тканин і органів — завдяки малій потужності апарата;
- Результатність — у багатьох випадках камені вдається усунути за 1 сеанс;
- Зручність — пристрій не потребує окремої системи охолодження, працює від мережі.
- Компактність — прилад вирізняється невеликими розмірами та вагою;
- Простота обслуговування — не вимагає додаткового обслуговування, крім щорічного профілактичного, замовити яке можна в постачальника.
Технічні характеристики литотриптера U100 Plus
| Довжина хвиль лазера | 532 нм і 1064 нм подвійні імпульси |
| Лазерна енергія імпульсу | 120 мДж и 160 мДж |
| Тривалість лазерного імпульсу | 1.2 мікросекунд (За довжини хвилі 1064 нм) |
| Лазерна частота пульсації | 1,3,5,10,15,20 Гц одиничні та подвійні імпульси |
| Живлення | 100-240 В ~ / 50-60 Гц 610 ВА (6 А при 110 В) |
| Габарити (Ш x В x Г) | 250 x 850 x 600 мм |
| Вага | 45 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Freddy |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 000 ₴




